Karykatura ze zdjęcia na zamówienie

Karykatura na zamówienie ze zdjęcia stała się hitem w ostatnich latach. Szukamy prezentów, które będą nie tylko oryginalne, ale i spersonalizowanie, które staną się pamiątka na wiele długich lat. Moje karykatury to w zasadzie śmieszne portrety. Nie oszpecam twarzy, ponieważ jestem przekonana, że każdy chce na rysunku wyglądać jak najlepiej. Postacie na moich karykaturach na zamówienie mają małe ciało, dużą głowę oraz atrybuty charakterystyczne dla danej osoby, takie jak hobby, zawód, ulubione przedmioty, czasem zwierzęta, miejsce, pojazdy, rośliny.

Karykatura na zamówienie ze zdjęcia to zdecydowanie najlepszy pomysł na prezent z okazji :

-ślubu-jako podziękowanie dla rodziców albo podziękowanie dla świadków

-rocznice- ślubu, zaręczyn, przyjaźni, innych ważnych chwil

-urodziny- najczęściej karykatury są zamawiane na okrągłe urodziny jak 30, 40, 50, 60 lat oraz na 18

-z okazji przejścia na emeryturę

-podziękowanie dla nauczycieli, dla wychowawców

Informacje, które potrzebuję podczas składania zamówienia to :

np. Zawód, hobby, zainteresowania, sporty uprawiane, itp. Nie są przydatne informacje dotyczące charakteru danej osoby, ponieważ są to informacje, których nie narysuję- moje karykatury to w zasadzie portret z atrybutami : twarz-niezdeformowana- nie oszpecam ludzi, głowa duża, małe ciało, plus atrybuty np. Ubiór, książki, piłka, auto itp. Oraz otoczenie- może być las, łąka, pole, zarys budynków w tle etc. Wszystko ustalamy podczas wykonywania projektu. Z reguły robię zarys nieba, trawy, ewentualnie jakiś cień.

Zanim zacznę rysować wykonuję projekt w postaci FOTOMONTAŻU – czyli „sklejam” rożne zdjęcia w całość i zapisuję w pliku jpg. Wysyłam do klienta w celu akceptacji pomysłu. Na tym etapie możemy w zasadzie wszystko zamienić, dużo poprawić, poprzestawiać itp. Jest to plik graficzny, zobrazowanie pomysłu na rysunek. Dopiero kiedy klient zatwierdzi daną koncepcję wykonuję rysunek na papierze. Ten proces także nie może zbyt długo trwać więc wykonuję do dwóch, trzech projektów/poprawek. W przypadku aut- nie są to rysunki szczegółowe, nie portretuję pojazdów tylko ludzi. Oczywiście biorę pod uwagę np. markę auta, kolor, rodzaj pojazdu itp. ale traktuję je jako jeden z atrybutów.

Jak złożyć zamówienie oraz dokładny cennik znajdziesz na stronie OFERTA

Jeśli wolisz zamówić bardziej klasyczny, spokojny i stonowany rysunek to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą dotyczącą Portretu na zamówienie ze zdjęcia

You may also like...