boho-folk-portret-kwiatowy-bajkowy-Kama-Zawadzka-2-scaled

Portret kwiatowy w stylu boho

Portret kwiatowy, stylizowany, to nowość w mojej ofercie. W stylu folk, boho, flower power. Wykonany techniką mieszaną – akwarela, pastel, kredka, tusz, akryl na papierze akwarelowym.

W obecnej ofercie dostępna jest usługa portretu 1 osoby

Cena-

1 osoba – format 50×70- 1400 zł

1 osoba – format 30×40- 700 zł

przy większej liczbie osób na jednym portrecie wycena indywidualna

plus koszt wysyłki

Zdjęcia pokazane w galerii są przykładowymi realizacjami w tej technice/stylu. Każdy kolejny obraz może być podobny, ale nigdy nie będzie wykonany kreska w kreskę tak samo jak podany przykład. Każda praca jest oryginalna, niepowtarzalna. Kolorystyka może być zasugerowana przez klienta (np kolory bardziej stonowane, pastelowe lub bardziej żywe, tło- delikatnie zarysowane lub całkowicie w kolorze, itd). Zamawiając usługę proszę o informację,  który portret najbardziej przypadł do gustu. Zanim zacznę pracę odsyłam wstępny projekt do akceptacji- fotomontaż- na tym etapie możemy jeszcze coś zmienić- później będą to jedynie ewentualnie drobne korekty.

To zlecenie jest tylko dla odważnych- tych, którzy nie boją się zaszaleć i ufają artyście 

I

Kilka najważniejszych informacji

ZANIM ZŁOŻYSZ ZAMÓWIENIE

PŁATNOŚĆ

Zlecenia wykonuję po zaksięgowaniu 100% należności. Dopiero wtedy wpisuję zamówienie na listę zleceń i mogę zagwarantować ustalony termin wykonania usługi. Rysunek wykonuje dopiero po zatwierdzeniu przelewu . Jest to towar wykonany według ścisłych zaleceń klienta więc nie ulega zwrotowi

CZAS WYKONANIA

Czas wykonania zależy od ilości zleceń na dany przedział czasowy. Z reguły jest to około 2-3 tygodnie. Zdarza się, że wykonam pracę „na wczoraj”, ale są to sytuacje wyjątkowe i przeważnie przy odbiorze osobistym. Nie wykluczam wtedy dodatkowej opłaty.

WYSYŁKA

Rysunki wysyłam zwinięte w rulon, zapakowane w kartonową tubę. Korzystam z usług firmy IN POST . Wysyłam z reguły do paczkomatu, jednak przy dodatkowej opłacie można zamówić kuriera z dostawą do domu.

ZDJĘCIA

Twarz musi być widoczna w przodu-wystarczy do ramion- wyraźne rysy twarzy, niezamazane, głowa nie ucięta. NIE DORABIAM USMIECHU, więc jeśli osoba na zdjęciu jest bez uśmiechu to tak będzie narysowana. Nie wykonuję jednej twarzy z kilku różnych zdjęć. Osoba na zdjęciu musi być do siebie podobna- (z tym różnie bywa) oraz wyglądać w miarę atrakcyjnie- proszę pamiętać, że zdjęcia robione z góry, z dołu, zbyt blisko deformują twarz, wygląda ona nienaturalnie. Może być skan zdjęcia- ale w rozdzielczości co najmniej 300 dpi. W przypadku portretów zbiorowych można wysłać zdjęcia osobno- bez problemu je połączę w jedną kompozycję. ZDJĘCIA WYSYŁAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE NA MAILA BEZPOŚREDNIO Z TELEFONU LUB KOMPUTERA.

FEEDBACK

Zawsze po narysowaniu wysyłam skan lub zdjęcia rysunku, aby klient zobaczył jak wygląda gotowa praca. Oczywiście zdjęcie lub skan nie odzwierciedla w 100% rysunku, wiele odcieni jest niewidocznych. Jednak można dostrzec czy ewentualnie nie trzeba czegoś poprawić. Na tym etapie- gotowego rysunku poprawki to jedynie delikatna korekta, nie wprowadzam radykalnych zmian ponieważ to zepsuje pracę. Bardzo proszę w mailu zwrotnym o informację na temat korekty spójną i całościową, ponieważ za każdą poprawka idzie skanowanie, zdjęcie, wysłanie maila, czekanie na odpowiedź. Potrafi to wydłużyć proces realizacji. Jeśli jest wszystko dobrze- to także proszę o informację.

INFO

Portret kwiatowy aktualnie można zamówić tylko bezpośrednio poprzez maila
kama-zamowienie@wp.pl

Zanim wykonam portret wysyłam Ci projekt w postaci fotomontażu. Na tym etapie możemy cos dodać, ująć, zmienić, przesunąć. Dopiero po akceptacji projektu rysuję/maluję portret na papierze. Po wykonaniu pracy wysyłam Ci zdjęcie do wglądu i FEEDBACKU

Share this content: