Portret kwiatowy w stylu boho

Portret kwiatowy, stylizowany, to nowość w mojej ofercie. W stylu folk, boho, flower power. Wykonany techniką mieszaną – akwarela, pastel, kredka, tusz, akryl na papierze akwarelowym.

W obecnej ofercie dostępna jest usługa portretu 1 osoby

Cena-

1 osoba – format 50×70- 700 zł

1 osoba – format 30×40- 350 zł

plus koszt wysyłki

Zdjęcia pokazane w galerii są przykładowymi realizacjami w tej technice/stylu. Każdy kolejny obraz może być podobny, ale nigdy nie będzie wykonany kreska w kreskę tak samo jak podany przykład. Każda praca jest oryginalna, niepowtarzalna. Kolorystyka może być zasugerowana przez klienta (np kolory bardziej stonowane, pastelowe lub bardziej żywe, tło- delikatnie zarysowane lub całkowicie w kolorze, itd). Zamawiając usługę proszę o informację,  który portret najbardziej przypadł do gustu. Zanim zacznę pracę odsyłam wstępny projekt do akceptacji- fotomontaż- na tym etapie możemy jeszcze coś zmienić- później będą to jedynie ewentualnie drobne korekty.

To zlecenie jest tylko dla odważnych- tych, którzy nie boją się zaszaleć i ufają artyście 

Informacje dotyczące zamówienia proszę wysyłać przez maila na maila kama-zamowienie@wp.pl

TEMAT WIADOMOŚCI– Portret kwiatowy- format (50×70 lub 30×40)

W wiadomości wyślij:

ZDJĘCIA DOBREJ JAKOŚCI – Musi być widoczna twarz w przodu-wystarczy do ramion- wyraźne rysy twarzy, niezamazane, głowa nie ucięta, nie dorysowuję uśmiechu, więc jeśli osoba na zdjęciu jest bez uśmiechu to tak będzie narysowana. Nie łączę jednej twarzy z kilku różnych zdjęć. Osoba na zdjęciu musi być do siebie podobna- (z tym różnie bywa) oraz wyglądać w miarę atrakcyjnie- proszę pamiętać, że zdjęcia robione z góry, z dołu, zbyt blisko deformują twarz, wygląda ona nienaturalnie. Może być skan zdjęcia- ale w rozdzielczości co najmniej 300 dpi.

TERMIN WYKONANIA ZLECENIA – czyli na kiedy musisz mieć u siebie gotowy rysunek (czas realizacji zamówienia to od 3 do 4 tygodni)

Możliwe zmiany na rysunku to: kolor włosów, ubrania, mniej zmarszczek, delikatne wyszczuplenie, pominiecie znamion. Nie dorysowuję okularów. O wszystkich potrzebach tego typu bardzo proszę pisać od razu w mailu z zamówieniem

Rysunek wykonuje dopiero po zatwierdzeniu przelewu . Jest to towar wykonany według ścisłych zaleceń klienta więc nie ulega zwrotowi.

Zawsze po narysowaniu przesyłam skan lub zdjęcia rysunku, aby klient zobaczył jak wygląda gotowa praca. Oczywiście zdjęcie lub skan nie odzwierciedla w 100% rysunku, wiele odcieni jest niewidocznych. Jednak można dostrzec czy ewentualnie nie trzeba czegoś poprawić. Na tym etapie- gotowego rysunku poprawki to jedynie delikatna korekta, nie wprowadzam radykalnych zmian ponieważ to zepsuje pracę.

Bardzo proszę w mailu zwrotnym o informację na temat korekty spójną i całościową, ponieważ za każdą poprawka idzie skanowanie, zdjęcie, wysłanie maila, czekanie na odpowiedź. Potrafi to wydłużyć proces realizacji.

W razie pytań proszę pisać na maila lub dzwonić 576 027 044

Obraz wysyłany jest w kartonowej tubie- zwinięty w rulon, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia w transporcie. Koszt wysyłki- Pakowanie- 5 zł + Inpost Paczkomat- 13 zł Inpost Kurier- 18 zł,

You may also like...