Prezent dla nauczyciela, wychowawcy

PORTRET LUB KARYKATURA NA PREZENT DLA NAUCZYCIELA , WYCHOWAWCY, NA ZAKOŃCZENIE ROKU

nowe logo_vector_pojedyncze

PORTRET W OŁÓWKU DLA NAUCZYCIELA

Jak to co roku bywa, rok szkolny w czerwcu się skończy i nic nie zapowiada, aby to się zmieniło  . W raz z końcem roku żegnamy naszych wychowawców i ukochanych nauczycieli co wiąże się z wyborem i zakupem odpowiedniego prezentu . Trzeba znaleźć odpowiedni prezent dla nauczyciela wychowawcy. Dobrze, jeśli będzie to prezent oryginalny i spersonalizowany, ale przede wszystkim taki, który pozostanie jako pamiątka na lata. Na pewno ważna jest też cena, niezbyt niska, ani zbyt wysoka. Dlatego więc ponadczasowym i niezawodnym prezentem dla wychowawcy na zakończenie szkoły lub przedszkola jest karykatura lub portret wykonany na zamówienie, oczywiście w mojej pracowni.

nowe logo_vector_pojedyncze
Taki rysunek można zamówić u mnie już od 150 zł

 co przeliczając na klasową składkę będzie niewielkim kosztem na jednego ucznia. W tej samej cenie mogę rysunek wykonać na większym formacie, aby dookoła pozostało miejsce na podpisy uczniów, wiersz lub dedykację.

Prezent dla nauczyciela, wychowawcy może być klasyczny, elegancki tak jak portret lub wesoły, na luzie w formie karykatury.

Wszystko zależy od charakteru nauczyciela, wychowawcy, jego preferencji i naszych wzajemnych relacji .

nowe logo_vector_pojedyncze

Niezależnie od tego, czy wybierzesz portret czy karykaturę, jestem przekonana, że taki prezent nauczyciel będzie pamiętać przez całe lata. Na pewno nie skończy schowany w komodzie jako kolejny nietrafiony zbieracz kurzu.

Wszystko co potrzebujesz aby zamówić u mnie taki rysunek to dobre, wyraźne zdjęcie naszego nauczyciela oraz przedmiot, którego naucza. Fajnie jak wiemy cos więcej, może jakieś hobby, czy inne charakterystyczne elementy. Można też zamówić elegancki portret, który już sam w sobie jest niezwykłą pamiątką.

nowe logo_vector_pojedyncze

Jeśli przekonałam Ciebie, aby zamówić taki prezent dla nauczyciela wychowawcy to zapraszam do złożenia zamówienia. Wszelkie informacje dostępne są na stronie OFERTA

Share this content: