portret na zamówienie ze zdjęcia w ołówku

Podziękowanie dla rodziców i świadków

Podziękowanie dla rodziców i świadków. Oryginalny, ponadczasowy, personalizowany prezent w podziękowaniu dla rodziców i świadków, rodziców chrzestnych, dla dziadków na weselu. To także wspaniały pomysł na prezent dla pary młodej.

PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW I ŚWIADKÓW

Na rysunku mogą znaleźć się rodzice, świadkowie, para młoda oraz zarówno wszyscy razem. Rysunek wykonuję na podstawie nadesłanego zdjęcia. Treść rysunku zależy od pomysłu, może to być opowieść o hobby, pracy bohaterów , lub prosty, symboliczny projekt, na przykład z motywem „superświadek/mama/tata”. Karykatury wykonuję w ołówku, kredkami, lub mieszane (twarz w ołówku, reszta w kolorze). Można również zamówić bardziej klasyczny i stonowany PORTRET rysowany ołówkiem lub w kolorze-kredkami.

Niektóre twarze są zamazane, ponieważ nie mam zgody na upublicznienie wizerunku. 

Kilka najważniejszych informacji

ZANIM ZŁOŻYSZ ZAMÓWIENIE

PŁATNOŚĆ

Zlecenia wykonuję po zaksięgowaniu 100% należności. Dopiero wtedy wpisuję zamówienie na listę zleceń i mogę zagwarantować ustalony termin wykonania usługi. Rysunek wykonuje dopiero po zatwierdzeniu przelewu . Jest to towar wykonany według ścisłych zaleceń klienta więc nie ulega zwrotowi

CZAS WYKONANIA

Czas wykonania zależy od ilości zleceń na dany przedział czasowy. Z reguły jest to około 2-3 tygodnie. Zdarza się, że wykonam pracę „na wczoraj”, ale są to sytuacje wyjątkowe i przeważnie przy odbiorze osobistym. Nie wykluczam wtedy dodatkowej opłaty.

WYSYŁKA

Rysunki wysyłam zwinięte w rulon, zapakowane w kartonową tubę. Korzystam z usług firmy IN POST . Wysyłam z reguły do paczkomatu, jednak przy dodatkowej opłacie można zamówić kuriera z dostawą do domu.

ZDJĘCIA

Twarz musi być widoczna w przodu-wystarczy do ramion- wyraźne rysy twarzy, niezamazane, głowa nie ucięta. NIE DORABIAM USMIECHU, więc jeśli osoba na zdjęciu jest bez uśmiechu to tak będzie narysowana. Nie wykonuję jednej twarzy z kilku różnych zdjęć. Osoba na zdjęciu musi być do siebie podobna- (z tym różnie bywa) oraz wyglądać w miarę atrakcyjnie- proszę pamiętać, że zdjęcia robione z góry, z dołu, zbyt blisko deformują twarz, wygląda ona nienaturalnie. Może być skan zdjęcia- ale w rozdzielczości co najmniej 300 dpi. W przypadku portretów zbiorowych można wysłać zdjęcia osobno- bez problemu je połączę w jedną kompozycję. ZDJĘCIA WYSYŁAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE NA MAILA BEZPOŚREDNIO Z TELEFONU LUB KOMPUTERA.

FEEDBACK

Zawsze po narysowaniu wysyłam skan lub zdjęcia rysunku, aby klient zobaczył jak wygląda gotowa praca. Oczywiście zdjęcie lub skan nie odzwierciedla w 100% rysunku, wiele odcieni jest niewidocznych. Jednak można dostrzec czy ewentualnie nie trzeba czegoś poprawić. Na tym etapie- gotowego rysunku poprawki to jedynie delikatna korekta, nie wprowadzam radykalnych zmian ponieważ to zepsuje pracę. Bardzo proszę w mailu zwrotnym o informację na temat korekty spójną i całościową, ponieważ za każdą poprawka idzie skanowanie, zdjęcie, wysłanie maila, czekanie na odpowiedź. Potrafi to wydłużyć proces realizacji. Jeśli jest wszystko dobrze- to także proszę o informację.

INFO DO KARYKATURY

Np. zawód, hobby, , sporty uprawiane, itp. Nie są przydatne informacje dotyczące charakteru danej osoby, ponieważ są to informacje, których nie narysuję- moje karykatury to w zasadzie portret z atrybutami : twarz-NIEZDEFORMOWANA- nie oszpecam ludzi, głowa duża, małe ciało, plus atrybuty np. ubiór, książki, piłka, auto itp., oraz ew. otoczenie. Zanim zacznę rysować wykonuję projekt w postaci FOTOMONTAŻU – czyli „sklejam” rożne zdjęcia w całość i zapisuję w pliku jpg. Wysyłam do klienta w celu akceptacji pomysłu. Na tym etapie możemy w zasadzie wszystko zamienić, poprawić, poprzestawiać itp. Jest to plik graficzny, pomysł na rysunek A NIE GOTOWA PRACA. Dopiero kiedy klient zatwierdzi daną koncepcję wykonuję rysunek na papierze.

CENNIK

Karykatura ołówek + kolor- cena jak w ołówku plus od 30 zł  do 200 zł za kolor w zależności od ilości koloru, formatu, liczby osób. Przykładowa karykatura w ołówku jednej osoby na a4 z kolorem to koszt- 200 zł +30 zł kolor np. ciała lub tła (do wyboru).

PORTRET W KOLORZE

rysunek kredkami ołowkowymi

CENNIK


1 osoba – 400 zł
2 osoby – 750 zł
3 osoby – 1000 zł

1 osoba – 600 zł
2 osoby – 900 zł
3 osoby – 1400 zł
4 osoby – 1700 zł

przy większej ilości wycena indywidualna

1 osoba – 900 zł
2 osoby – 1400 zł
3 osoby –  1800 zł
4 osoby – 2000 zł

przy większej ilości osób wycena jest indywidualna

PORTRET W OŁÓWKU

klasyczny rysunek ołówkami

CENNIK

1 osoba – 150 zł
2 osoby – 250 zł
3 osoby – 300 zł

1 osoba – 200 zł
2 osoby – 300 zł
3 osoby – 350 zł
4 osoby – 400 zł

przy większej ilości wycena indywidualna

1 osoba – 400 zł
2 osoby – 500 zł
3 osoby –  600 zł
4 osoby – 700 zł

przy większej ilości osób wycena jest indywidualna

KARYKATURA OŁÓWEK

wesoły rysunek ołówkiem

CENNIK

1 osoba – 200 zł
2 osoby – 300 zł
3 osoby – 350 zł

1 osoba – 300 zł
2 osoby – 400 zł
3 osoby – 500 zł
4 osoby – 600 zł

przy większej ilości wycena indywidualna

1 osoba – 500 zł
2 osoby – 600 zł
3 osoby –  700 zł
4 osoby – 800 zł

przy większej ilości osób wycena jest indywidualna

KARYKATURA KOLOR

wesoły rysunek kredkami 

CENNIK


1 osoba – 600 zł
2 osoby – 900 zł
3 osoby – 1200 zł

1 osoba – 900 zł
2 osoby – 1200 zł
3 osoby – 1500 zł
4 osoby – 2000 zł

przy większej ilości wycena indywidualna

1 osoba – 1300 zł
2 osoby – 1800 zł
3 osoby – 2300 zł
4 osoby – 2800 zł

przy większej ilości osób wycena jest indywidualna

e-mail

kama-zamowienie@wp.pl
w wiadomości zwrotnej dostaniesz dane do przelewu.

Telefon- 576 027 044  w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.

Zapraszam również do kontaktu poprzez mója fanpage